Vítám Vás na mém blogu věnovaném všem, kteří chtějí s dětmi aktivně trávit volný čas v prostředí brněnské metropole. Jmenuji se Katka a jsem máma dvou dětí – holčičky Káji a chlapečka Vašíka. V Brně jsem se narodila, v Brně jsem vyrostla, studovala, pracovala, žiji zde s manželem a našimi dětmi. BRNO prostě MILUJI! Líbí se mi, že je zde spousta možností, kam s dětmi vyrazit, počínaje dětskými kavárnami, hernami, divadly, krásnými parky, hřišti, naučnými stezkami, lesy, koupališti. Možností k trávení volného času je zde opravdu mnoho, a to nejen přímo v Brně. Také okolí Brna láká ke krásným výletům s dětmi.

Tento blog jsem založila, abych se s Vámi podělila o zkušenosti z brněnských baby friendly míst, ať už těch pod střechou či těch venkovních. Stěžejní část článků chci věnovat místům v Brně, které jsme s dětmi navštívili. Ráda bych také inspirovala k výletům po brněnském okolí, ať už výletům vhodným pro kočárek nebo těm, kde si bez nosítka či šátku neporadíte. Protože miluji cestování a nehodám se ho vzdát ani s dětmi, najdete zde také tipy na ubytování vhodné pro rodiny s dětmi v ČR či zahraničí.

Tak jako asi každá ženská i já ráda nakupuji a co mám děti, nakupuji chtě nechtě hlavně pro ně. Proto bych se s Vámi ráda podělila i o recenze na různé produkty a služby související s mateřstvím a péčí o malé raubíře.

Na blogu najdete také sekci JÁ-MY, což je tak trochu pelmel z našeho života. Co mě zrovna zaujalo, jakou novou pohádku jsme si s dětmi vymysleli, jaká hra děti zabavila na více než pět minut, co dobrého jsme si uvařili, co zrovna prožívám a jak přežívám :-D. No prostě všehochuť. V přeneseném významu pak JÁ-MY, protože si po narození dětí občas připadám jako v JÁMĚ, ze které už se nevyhrabu :-DDD.

Trocha humoru na závěr a s tím Vám přeji příjemné inspirativní počtení. 🙂