Zahrajte si s dětmi zábavnou zážitkovou hru

PO STOPÁCH BRNĚNSKÝCH POVĚSTÍ

Hra je mým prvním originálním počinem. Na její tvorbě jsem pracovala spolu s kamarádkou Monikou téměř rok a teď vám ji konečně mohu představit a nabídnout :-).

Co je hra Po stopách brněnských pověstí?

Jde o autorskou zážitkovou hru (bojovku), která dětem poutavou formou přibližuje tajemný svět brněnských pověstí. Hra je vhodná pro děti od 4 let, vrchní hranice není nijak omezena. Záleží jen na hravosti každého z nás :-).

Ve hře se seznámíte se skřítkem Brňousem, který potřebuje vaši pomoc při hledání ztracené kroniky. Postupně si společně s dětmi přečtete pět nejznámějších veršovaných brněnských pověstí, ke každé pověsti si dle předlohy nebo vlastní fantazie vybarvíte obrázek a nakonec se vydáte přímo do ulic města Brna s plánkem a seznamem otázek, na které musíte společně najít odpovědi. A čeká vás i odměna ;-).

Proč si koupit hru Po stopách brněnských pověstí?

Zážitková hra Po stopách brněnských pověstí vám umožní prožít krásný den s dětmi venku v tajemných uličkách města Brna. Díky hře se dozvíte spoustu zajímavých informací o brněnských legendách. Strávíte milé společné chvíle při čtení veršovaných příběhů a vybarvování omalovánek. A za své snažení získáte odměnu – diplom ZNALEC BRNĚNSKÝCH POVĚSTÍ.

Jak vypadá hra Po stopách brněnských pověstí?

Zážitková hra Po stopách brněnských pověstí vám spolu s mapou trasy a diplomem přijde po zaplacení na mail v PDF formátu. Vy si ji doma jednoduše vytisknete (ideálně na barevné tiskárně) a můžete hned začít hrát. Veškeré pokyny, jak si hru maximálně užít, jsou popsány přímo v samotné hře. Vše je velmi intuitivní, snadné a hlavně zábavné.

Kdo je autorem hry?

Autorem básniček a herních textů jsem já, Katka, alias Brněnská máma. Obrázky do bojovky namalovala má kamarádka Monika. Její pomoci si cením obzvlášť, malovala měsíc před termínem porodu své druhé holčičky. Obě jsme především mámy a zážitková hra Po stopách brněnských pověstí je takovým naším společným kreativním dítětem. Snad bude dělat radost nejen našim dětem :-).

PS: Fotku bez dětí jsme ve svém archivu prostě nenašly :-D.

DĚKUJI VÁM, ŽE JSTE KOUPÍ HRY PODPOŘILI MŮJ BLOG 🙂