Hračky, Recenze

ČISTÉ DŘEVO – hračky, které voní lesem

Dřevo je nejdokonalejší materiál na světe a produkty z něj vyrobené mají prostě své nezaměnitelné kouzlo. Když jsem vymýšlela, co Káji k pátým narozeninám, chtěla jsem rozhodně pořídit také nějaký pěkný dřevěný dárek.

Dřevo krásně voní, je bytelné, takže vydrží i neohrabané zacházení mladších sourozenců, krásně vypadá a s trochou péče vydrží i dalším generacím, nebo dobře poslouží sousedovic prckům, až ti vaši odrostou. (Jo a taky se dobře prodává na bazošu ;-))

Při výběru dřevěných hraček jsem narazila na příjemný e-shop ČISTÉ DŘEVO – cistedrevo.cz, který prodává originální dřevěné výrobky, včetně hraček, produktů do domácnosti i výrobků na míru. Nabízejí také vypalování osobních vzkazů, věnování či oblíbených symbolů do čehokoli, co si z jejich sortimentu vyberete. Můžete tak darovat třeba i hračku s originálním věnováním.

A co jsem tedy pěkného vybrala? Pro uspokojení hráčské vášně oblíbenou kapesní deskovku Blechy, pro trénování poznávání hodin, krásné dřevěné doplňovací hodiny a pro práci na zahradě dětské zahradní náčiní, které si hned zabavil “hlínomil” Vašík.

Jelikož nerada platím poštovné, přihodila jsem rovnou už i dárek pro Vášu na květnové narozky – dřevěné puzzle a řehtačku, kterou samozřejmě dostal už teď. Slyšet nás po jejím rozbalení musel snad celý barák. Až půjdou s tatínkem na mrskut, budou holky rozhodně brát do zaječích :-D.

Pokud máte stejně jako já rádi dřevo, mrkněte se na ČISTÉ DŘEVO, mají to u nich fakt moc pěkný 😉.

Web – https://www.cistedrevo.cz/

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *