Knihy, Recenze

Neplechy čerta Zbrklíka, milé čtení na dobrou noc

Máte doma taky malé čertíky a čertice? A nejsou oni náhodou do všeho hrrr, ani chvilku neposedí a tropí pořád nějaké lumpárny? Pak se jim určitě bude líbit nová knížka Sandry Dražilové Zlámalové Neplechy čerta Zbrklíka. Knihu vydalo nakladatelství GRADA – Bambook a krásnými ilustracemi ji doplnila Marie Koželuhová.

Kniha vás zavede rovnou do pekla, kde se jednoho dne narodí čertici Rozumbradě malinký čertík s nebesky modrýma očima. Tento čertík dostane od maminky příhodné jméno Zbrklík, protože žádná lapálie se bez něj neobejde. Jednou čertík vytopí peklo, jindy nechá čertům narůst křídla nebo málem zapálí pekelné listiny. Nakonec Luciferovi dojde trpělivost a vyšle Zbrklíka do Čertova mlýna na zem. Podaří se mu tam zbavit jeho zbrklosti? To už musíte zjistit sami 😊.

Neplechy čerta Zbrklíka je ideální kniha na čtení před spaním hlavně pro unavené rodiče. Kapitoly nejsou nijak dlouhé, takže i když vás děti přemluví, aby se četly dvě či tři, jako to bývá u nás, pořád se krásně vejdete do patnácti minut. Tak hezké čtení!

Knihu koupíte zde.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *