Knihy, Recenze

Muzikálové pohádky

Dnes mám pro Vás k představení tak trochu netradiční knihu – Muzikálové pohádky od Zuzany Pospíšilové a Jaroslava Janošeka vydanou nakladatelstvím Grada. Kniha najde uplatnění především v základních uměleckých školách, pěveckých či dramatických kroužcích, ale také v muzikálně založených rodinách.

Díky kolektivu učitelů v ZUŠ v Bílovci můžete s dětmi jednoduše nastudovat jeden ze tří pohádkových příběhů a pak už jej pouze přenést na prkna, co znamenají svět. A bude celkem jedno, jestli ta prkna jsou opravdu divadelní, nebo třeba jen luční či domácí obýváková.

Kniha obsahuje texty, noty i fotografie kostýmů, stačí se jen inspirovat. Těšit se můžete na známý příběh o Sněhurce, ale také na Čarodějnici Eulálii a příběh Lumpíčka a Rošťandy.

Přeji pěkné hravé čtení 😊.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *