Hračky, Recenze

Hračky HASBRO, i doma se dá dobře bavit

Kdybych měla jmenovat jednu jedinou hračku, která naše děti baví opravdu dlouhodobě a nesmí chybět v žádném narozeninovém přání ani dopise pro Ježíška, byla by to jednoznačně plastelína Play-Doh od výrobce hraček Hasbro.

Vyzkoušeli jsme už hodně značek plastelín, včetně té po domácku vyrobené, a Play-Doh je jednoznačně TOP. Příjemně voní, je tak akorát měkká, dobře tvárná, ale zbytečně se nelepí. Když ji poctivě uklízíte do kelímků, vydrží opravdu dlouho, a navíc kelímky se dají kdykoli dokoupit v nekonečném množství barev. Kája třeba miluje edici plastelíny se třpytkami.

Play Doh už se u nás doma zabydlela pořádně, zabírá dvě velké plastové krabice a jeden obří válec. Postupně jsme nasbírali Play Doh výrobu dortů a cukrovinek, Play Doh zubaře, Play Doh tvary a oblékání…a nejnověji naši sbírku rozšířila sada Play-Doh Animal Crew kvokající slepice. A že je s ní doma vážně legrace.

Play-Doh slepice umí snášet vejce, děti jí mohou ozdobit krásným peřím, vyrobit jí chocholku a křídla, a nakonec ji celou oholit a začít zase znovu. Jako každá správná slepice, upozorní i tato na snesené vejce pořádným kvokáním. Však mrkněte na mé video na FB. Vždyť slepice, ze všech zvířat líbí se mi nejvíce, nejraději ji mám, když je v polívce… :-D.

Druhou krásnou novinkou v našem Hasbro hračkovém repertoáru je interaktivní plyšová kočka FurReal Friends Peealots. Ta vede v oblíbenosti hlavně u mladšího syna Vašíka, který je milovníkem všech zvířat v jakémkoli provedení. Na prvním místě jsou však u něj kočky, které dokáže na ulici pozorovat klidně hodinu. Bohužel však, z pro něj nepochopitelných důvodů, ty pouliční neustále někam utíkají, schovávají se pod auta, nechtějí se nechat pohladit a už vůbec ne tahat a pusinkovat. V tomto je FurReal kočička příjemnou změnou. Neutíká, neškrábe, může se vodit na vodítku, může se nakrmit, a dokonce dělá i loužičky. I když jejich utírání u nás zůstává spíše na mamince. Ještě, že je to jen voda :-D.

Zvířátka FurReal jsou u nás doma příjemným, a hlavně bezúdržbovým domácím mazlíčkem. Děti na něm mohou trénovat své pečující dovednosti a kdo ví, třeba se jednou nějaké té opravdové kočičky či pejska k mazlení taky dočkají.

Plastelínu Play-Doh stejně jako interaktivní plyšáky FurReal můžete koupit v e-shopu Pompo a samozřejmě také v jejich kamenných prodejnách.

A máte-li rádi deskovky, nezapomeňte využít akce 25% SLEVA na Hasbro společenské hry. Akce platí do 7.5. na www.pompo.cz.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

1 Comment

  1. […] klasikou jsou u nás pak plastelíny Play-Doh, můj článek o nich si přečtěte zde: Hračky HASBRO, i doma se dá dobře bavit. Plastelína je osvědčená zábava na hodiny, bohužel však také zaručená uklízecí štace […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *