Dovolená s dětmi, Výlety do okolí

Zlatá farma – dokonalé místo pro malé farmáře

Výlet hodinku od Brna, nebo ideální zastavení cestou do Jeseníků, Beskyd, Ostravy…to je Zlatá farma, místo, kde jsou děti rozhodně vítáni.

Zlatou farmu najdete v Olomouckém kraji v obci Vrbátky a na své si tu přijde každý malý farmář. Přijet můžete od pondělí do neděle ideálně v otvírací době prodejny a kavárny, která je vždy od 9 do 12 a následně od 13 do 16:30. Farmu si samozřejmě můžete projít i v polední pauze, jen si tu hodinku nedáte nic dobrého.

Návštěvu farmy není třeba nijak předem objednávat, ani vstupné se tu neplatí, prostě dojedete a už se zapojíte do práce :-D. Největší atrakcí pro naše děti bylo krmení kraviček hned u vstupu, následně jsme si v obchůdku koupili pytlík s krmivem pro další zvířata a postupně si obešli kozy, ovce, kačeny, prasata, slepice…

Na farmě jsou také moc pěkná dětská hřiště, velká průlezka z balíků slámy a spousta všemožných odrážedel, kol, tříkolek a vozítek všeho druhu, která si děti mohu půjčit.

Unikátní je také možnost podívat se na dojící robot a koupit si čerstvé mléko z automatu. Mléko si můžete samozřejmě zakoupit také v kavárně, já rozhodně doporučuji koupit si na zchlazení sklenici studeného mléka, je výborné, nebo si nakoupit na doma v místní prodejně.

Kavárna nabízí mimo dobrou kávu také různé zákusky, buchty, limonády, pivo i něco slaného na zub. My si dali výborný králičí hot dog.

Z prodejny mohu doporučit klobásky, mléko, sýrové nitě, jogurty a škvarkový chléb. Vše prudce jedlé 😊. Navíc tu mají přímo v obchodě dětský koutek, takže si děti mohou hrát a vy v klidu nakupovat. To bych potřebovala v každém krámě :-D.

Zlatá farma je místo, kde vám rozhodně hodinka času stačit nebude, klidně tu můžete strávit celý den, dát si dobrý lehčí oběd, odpolední kafíčko s dortem, nakoupit si, pohrát si, pohladit si zvířátka, nakrmit je, poklidit…ručím vám za to, že tady vás hra na farmáře bude rozhodně bavit.

Stránky Zlaté farmy – https://www.zlata-farma.cz/

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *