Další potřeby pro děti, Hračky, Recenze

Pompo leták – Do školy ve velkém stylu

Právě dnes vychází nový leták Pompo – Do školy ve velkém stylu. Jak už název napovídá, zaměřuje se hlavně na výbavu pro malé školáky, protože co si budeme povídat, prázdniny se přehoupnou do druhé poloviny a září je tu co nevidět 😊.

Hned první stránky letáku vás přesvědčí o tom, že i v Pompu můžete koupit super aktovky do školy. Obzvláště máte-li doma budoucího prvňáčku, je opravdu z čeho vybírat. Kája se hned zamilovala do školní aktovky s motivem Pandy od firmy baagl, každého malého kosmonauta pak musí nadchnout aktovka NASA od stejnojmenného výrobce.

Aktovku Pandu jsme měli doma možnost otestovat a je vážně parádní. Prostorná, lehká, s kapsou na pití, pláštěnkou, reflexními prvky…Navíc ke všem baagl aktovkám jsou ve stejném motivu k dispozici také další školní potřeby. Můžete mít tak školní penál, láhev na pití, tašku na přezůvku, vše v jednom stylu.

Pokud vaše děti zrovna neholdují vesmíru či zvířátkům, určitě si vyberou z řady dalších motivů. Školní batoh pro fotbalisty, pro malé dobrodruhy, pro malé indiánkystarším školákům bude pak určitě slušet třeba Školní batoh Klasik Láva.

Leták však nemyslí jen na školáky, i menší děti si vyberou krásné batůžky. Pro holčičky třeba předškolní batoh s oblíbeným motivem Frozen, pro malé raubíře pak strašidelný dinosauří batoh JurassicWorld.

Strany 10 a 11 patří studentským batohům značky oxybag, které zaujmou jednoduchým designem a řadou doplňků. Samozřejmostí jsou anatomicky tvarovaná záda, reflexní prvky…

Strana 12 a 13 je věnována převážně produktům světoznámé značky LEGO. Máte-li doma malého stavitele nebo stavitelku, můžete jim pořídit krásnou LEGO aktovku či batoh na výlety, v nabídce jsou také stylové doplňky. Boxy na svačinu, pytlíky na přezůvky, pastelky, jmenovky…

Další strany letáku pak patří školním potřebám, pastelkám, fixám…najdete tu také krásné plyšové notesy, jeden dokonce přímo s plyšovou pandou ladící přesně k aktovce baagl Panda.

Globus, plastelíny, foukací fixy – i po škole musí být zábava 😊.

Poslední strana letáku pak představuje značku Play-Doh, i když tu asi netřeba představovat. Její plastelína je už legendární a u nás jednoznačně jedna z nejoblíbenějších hraček. Máme už několik sad a tvoření děti neuvěřitelně baví. Pompo navíc nabízí krásnou SLEVU 25 % na všechny Play-Doh modelovací hmoty. Tak je jen na vás, jestli zvolíte letní sadu ZMRZLINA nebo jako my oblíbeného Buzze Rakeťáka z filmu TOY STORY.

Stránky obchodu Pompo – https://pompo.cz/

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *