Další potřeby pro děti, Hračky, Recenze

Do školy s báglem z Pompa

Nástup dítěte do školy je velkým předělem v životě každé rodiny. Nás sice tento velký okamžik čeká až za dva roky, ale když mi přišla nabídka z Pompa na možnost otestování dětské aktovky originální české značky BAAGL, nemohla jsem odolat.

Aktovku si vybrala sama Kája, nebudu zastírat, že byl u ní na prvním místě vzhled. Zvolila si aktovku Zippy Panda s příjemným plyšovým povrchem v šedivo-růžové barvě, která je vhodná pro žáky 1.–2. třídy. Aktovka se mi na první pohled v katalogu také moc líbila a v reálu to pak bylo ještě lepší.

Školní aktovka Zippy Panda má ergonomický tvar, v podstatě vše si na ní můžete nastavit a uzpůsobit postavě vašeho dítěte. Vnitřní prostor aktovky je přehledně rozčleněn a do aktovky je skvělý přístup skrze jednu velkou, z vrchu otvíratelnou, kapsu. Děti se tak snadno dostanou ke svým pomůckám, nemusí se v aktovce zbytečně přehrabovat. Moc se mi líbila také průhledná vnitřní kapsička na rozvrh hodin.

Do bočních pružných kapes si mohou dát děti láhev s pitím a mají ji tak snadno po ruce, aniž by musely aktovku sundávat ze zad či otvírat. Aktovka má také izolovanou prostornou přední kapsu na suchý zip, vhodnou třeba na zápisník s úkoly, balíček s kapesníky…Za skvělou vychytávku považuji integrovanou pláštěnku na aktovku a také peněženku ve stejném designu. Drobné na svačinku se vždy hodí mít po ruce 😊.

Aktovka má velmi nízkou hmotnost (jen 1100 g), je vyrobena z voděodolného materiálu a je vybavena bezpečnostními reflexními prvky. Díky pevnému dnu, stále drží tvar a stojí samostatně na místě, nebude se vám tak válet převrácená na podlaze.

Ke všem aktovkám od BAAGLUu si můžete přímo v Pompu dokoupit různé doplňky ve stejném stylu. K naší pandí aktovce tak máme ještě krásný plyšový sešit na zápisky, jde dokoupit i penál, lahev na pití…k jiným aktovkám třeba desky na sešity, vak na přezůvky, box na svačinu…

BAAGL to má vážně vychytané! Žádné všední motivy, žádná nuda, jejich motto zní – „Vyrůstej s odvahou!“ Tak snad to tak bude i u nás 😊.

Aktovky BAAGL koupíte zde.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

1 Comment

  1. Jmeno says:

    Dobrý den,pěkný je. Osobní zkušenost, že je to jen na první rok, pak se nám vytrhl prostřední úchyt na ramenní popruhy a jejich spojení. Takže po roce prakticky nepoužitelný. Suché zipy na malé kapse se výtrhnuly a neplní funkci, na penále se oddělila svrchní plyšová vrstva přímo ve švu, ale to už není stěžejní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *