Knihy, Recenze

Naučím se všechny hlásky – zábavná cvičení pro správnou výslovnost

Máte-li doma dítko se špatnou výslovností, určitě se vám bude hodit nová kniha nakladatelství Bambook – Naučím se všechny hlásky autorky Zorky Vítkové.

Kniha je ideálním pomocníkem rodičů i pedagogů k nácviku vyvození hlásek a k jejich zapojení do řeči. V knize vás čeká více než sto stran cvičení na rozvoj sluchového vnímání, rozlišování zvuků či aktivity na rozpohybování jazyka.

Káju třeba moc bavily úkoly na poznávání písniček, tvoření rýmů, poznávání počátečních písmen i čtení veselých básniček. Také se jí líbilo množství obrázků, které si po splnění úkolu mohla vybarvit.

Úkoly v knize jsou řazeny dle obtížnosti, začíná se na slabikách, pak slovech a následně větách s procvičovanou hláskou. Nácvik správné pozice jazyka je usnadněn pomocí názorných fotografií.

Knihu Naučím se všechny hlásky koupíte zde.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *