Další potřeby pro děti, Recenze

Jak jsme pořídili TEEPEE

Které dítě, by nemilovalo skrýše, domečky, různé schovky, úkryty, doupátka…Vzpomínám si, že jako malá jsem s bratrancem u babičky vždy stavěla bunkr z dek, které jsme kolíky připevňovali k sobě a věšeli na skříň, přehazovali přes stůl, přes židli a skříňku a pak si v našem provizorním domečku hráli na kde co.

Také naše děti často chtějí, abych jim pomohla postavit bunkr. Děláme jej na patrové posteli, přes kterou přehodíme peřiny a prostěradla a děcka pak s baterkou zalezou a já mám třeba i pár minut klid. A pak mě čeká úklid :-D.

Nedávno měla Kája s Vašíkem narozeniny a já si říkala, co by jim mohlo udělat radost. Hraček už máme plný byt a upřímně řečeno mám pocit, že stejně slouží spíš k dělání nepořádku než hraní :-D. Při přemítání o oblíbených dětských činnostech a dárkových možnostech jsem si vzpomněla na šikovnou kamarádku, která svým dětem ušila krásný TEEPEE stan.

Jakožto člověk bez špetky talentu na cokoli zavánějící ručními pracemi, mrkla jsem se na internet na nabídku dětských stanů do interiéru. Tak jsem se poprvé seznámila s internetovým obchodem EXPEDO.CZ, který nabízí veškerý bytový nábytek, včetně zařízení dětských pokojů.

Dětský stan TEEPEE v jednoduché kombinaci dřeva a bavlněné látky je dodáván spolu s měkkou podložkou a třemi polštářky. Na výběr bylo pět barevných variant, já zvolila motiv zajíc, který tou dobou ještě nebyl skladem. Musela jsem si tak nějaký ten týden počkat, ale komunikace s obchodem i samotné dodání bylo na jedničku.

A jaká byla reakce na stan? První bouřlivá, lehce bojovná, kdo vlastně bude ve stanu bydlet. Po zjištění, že místa je dost pro oba, vystřídala bojovnou náladu touha po skrýši a možnostech tropit neplechu mimo zraky rodičů. Teepee mělo však úspěch také u nejmenšího člena rodiny, který už odrostl svému útulnému hnízdečku s hrazdou a pohodlím vypolstrované podložky nepohrdl ani náš čtyřnohý kamarád.

A co na TEEPEE oceňuje maminka? Mimo krásného designového prvku oživujícího pokoj a zabavujícího děti, je to také skvělé místo na rychlý úklid hraček v případě nečekané návštěvy 😉. Takže, když zazvoní tchýně, TEEPEE všechno skryje.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *