Oblečení a obuv, Recenze

Testujeme zimní dětské barefoot boty od Be Lenky

Pandičky pro dětské nožičky, rýmovala naše Kája, když k nám dorazil balík od Be Lenky. Naše první zimní barefoot botky. Kožené, voňavé, měkoučké, prostorné, teploučké…to je asi výčet základních super vlastností, které na nás dýchly už z krabice.

Dětský zimní model Be Lenka Panda je dostupný ve čtyř barevných kombinacích – žlutá, modrá, růžová a černá od velikosti 25 po velikost 35. To jediné mě mrzí, že nejsou k dostání i menší velikosti, vzala bych jedny také pro začínající chodkyni Pepinku. Třeba časem…nebo se k nim prošlapeme :-).

Ale zpět k botkám. Model Panda, to jsou kotníkové velmi dobře propracované, ale zároveň strašně jednoduché botky. Zapínají se pomocí dvou suchých zipů (tenký a široký), děti tak nemají problém se samy obout, ani doma, ani ve školce.

Uvnitř kožené boty je příjemný kožíšek, který drží dětskou nožku v suchu a teple. Ergonomicky tvarovaná špička nabízí dostatek místa pro prsty a ohebná 6 mm podrážka zaručují zdravý vývoj nohy dítěte a neomezuje jej v žádných aktivitách. Testována na průlezkách na hřišti, v lese i při lezení po mini skále u nás nad barákem.

Panda je ideální kamarád pro podzimní a zimní dny. Určitě ji udělá dobře řádná impregnace, pak bude její kožíšek pořád pěkně hřát.

V neposlední řadě oceňuji krásný jedinečný design této řady prémiových dětských zimních bot. Jsou nenápadné, ale když už si jich všimnete, oči z nich jen tak nezpustíte. Asi jako z té pandy v zoo😊.

Dětské barefoot boty Be Lenka (a samozřejmě nejen ty) koupíte zde.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *