Hračky, Recenze

Nejroztomilejší panenky Pomea pro malou dětskou náruč

Každé dítě je úplně jiné. O tom mě moji tři rarášci denně přesvědčují. Tak třeba nejstarší dcera nikdy nestála o panenky. Nikdy ji nebavilo vozit kočárek, nikdy nechtěla žádnou „barbínu“. Všechny panenky, co kdy dostala se válely vysvlečené (to byla jediná zábava na panenkách) někde v koutě či pod postelí. Oproti tomu naše dvouletá dcera panenky úplně zbožňuje. Nejoblíbenější zábava je vozit panenku v kočárku, chovat ji, mazlit, dávat ji mlíčko, ukládat ji do postýlky.

Klasické panenky, které zdědila vysvlečené, ale jinak naprosto netknuté, po starší sestřičce, nebyly pro její malé ručičky ještě úplně vhodné. Často jsem ji viděla táhnout panenku za vlasy po zemi, protože ji prostě jinak neunesla, nebo panenku držela za nohu hlavou dolů. Prostě to jednoduše ještě nepobrala.

K druhým narozeninám jsem tak hledala panenku, která by byla nejen pěkná na pohled, ale také vhodná pro malé děti. Když jsme se s dětmi byli podívat v hračkářství Agátin svět na tvořivých dílničkách padly mi do oka nádherné panenky od značky Djeco.

Panenky Djeco Pomea jsou vhodné už pro děti od 18 měsíců. Panenka je díky svému textilnímu tělu lehká a měří 32 cm, čímž se skvěle hodí pro malé dětské ručičky. Je dobře polohovatelná a když ji položíte na záda, zavírají se jí oči. Obličej, ruce a nohy jsou vyrobeny z velmi měkkého vinylu, který je moc příjemný na dotek. Výplň tělíčka je ze 100% recyklovaného vlákna. V případě potřeby můžete panenku i oblečení prát v pračce na 30° C.

Pepinka tehdy nechtěla z obchodu ani odejít, pořád na panenky ukazovala. A včera se dočkala. Na mini domácí oslavě si rozbalila velkou krabici s malou panenkou.

Kolekce miminek Pomea je pestrá. Já vybrala hnědookou panenku Camomille v krásné modré čepičce, žlutém kabátku a béžových kalhotách. Dvě modrooké princezny už doma máme, tak ať je trochu změna.

Pepinka je z panenky jedním slovem nadšená. Pojmenovala ji Balonek (druhá nejoblíbenější hračka) a nosí si ji teď všude s sebou. Dokonce s ní i spinká.

Kdo má doma malého plaváčka a chtěl by raději panenku, která s dítkem půjde i do vody, může vybírat z kolekce miminka Pomea do vody. Tyto panenky mají celé tělíčko z měkkého vinylu a ve vaničce dokáží sedět jako skutečná batolata.

K panence Pomea je k dostání i spousta krásných doplňků. Stylové přírodní oblečky, nosítka, košík na spaní, vanička, kočárek, botičky, kufřík…

Panenku si zkrátka můžete vymazlit do nejmenších detailů.

Celou kolekci panenek Pomea koupíte v e-shopu Agátin svět.

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *