Dnes jsme s Kájou a spícím Vašíkem vyrazili na hřiště. Chtěli jsme jít na pěkné hřiště v parku na Luční, ale narazili jsme tu na děti ze školky, což byl pro Káju nepřekonatelný problém. Není zatím moc přátelská :-). Museli jsme teda hledat jiné hřiště. „No co,“ řekla jsem si, prostě půjdeme a něco cestou …


