Dnes nám manžel naplánoval rodinný výlet na bohulibou akci „Den za obnovu lesa – Sázíme lesy nové generace“. Po půlhodinové okružní jízdě autobusem č. 52, kdy jsme projeli sídliště Kamechy, Žebětín a Kohoutovice doslova křížem krážem (netušila jsem, že je možné, aby autobus dvakrát zastavil na téže zastávce), jsme konečně dorazili na zastávku Stará dálnice …









