V Brně uvnitř

Dětská čajovna Mezi Stromy

Venku je sice ještě krásně, ale pomalu se blíží období, kdy vyměníme pobyt na hřišti spíše za vnitřní aktivity. Budou se tak hodit tipy na příjemná místa, kde si děti pohrají a rodiče třeba u dobré kávy či čaje na chvilku odpočinou.

Jedním takovým, moc příjemným místem přímo v centru města na ulici Josefské, je Dětská čajovna Mezi stromy.

Je pravda, že dětský koutek je tu menší, ale za mě dostačující. Najdete tu bazén s balonky, dřevěnou kuchyňku a spoustu dalších hraček. Kája měla velkou radost z karnevalových kostýmů, má teď princeznovské období, Vašík si pohrál, jak jinak než s autíčkem.

Velkým bonusem této čajovny je široký výběr občerstvení. Dáte si tu kávu, čaj, mošt, domácí limonády a taky něco k snědku. A super je, že to k snědku je opravdu vhodné pro děti. Můžete si dát kaši z různých druhů obilovin i tekutin (mléko, voda, sójové mléko), mají tu domácí zákusky a samozřejmě i slaná jídla.

Pro nejmenší jsou připravené kolíbky, najdete tu i přebalovací pult.

Stránka Dětská čajovna Mezi stromy – http://www.detskacajovna.cz/

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *