V Brně uvnitř

5 skvělých restaurací s dětským koutkem v Brně a okolí

La Patas

Výborná pizza, čerstvé saláty, steaky, těstoviny, dětská jídla a luxusní dezerty. A k tomu všemu navíc úžasný dětský koutek s průlezkami a velké venkovní dětské hřiště. V restauraci je k dispozici také mikrovlnka pro ohřátí příkrmů a přebalovací pult. Interiér restaurace je velmi příjemný, moderní, prostorný.

Web – http://www.la-patas.cz/

Hnízdo

Restaurace v brněnské části Slatina v těsné blízkosti zábavního parku BRuNO family park. Jednoduchý, čistý styl restaurace, jídlo z kvalitních surovin, moderní kuchyně a útulný dětský koutek připomínající soví hnízdo. V nabídce je také velmi chutné denní menu, samozřejmostí je přebalovací pult.

Web – https://www.restauracehnizdo.cz/

Havana

Restaurace s nejoriginálnější atmosférou v Brně. Stačí vejít a ocitáte se přímo v srdci kubánské metropole. Jídlo, koktejly, neuvěřitelná sbírka rumů…tady se rozhodně najíte i očima. Dětský koutek asi není z nejhezčích, ale do místního stylu se hodí. Navíc každé dítě dostane ke stolu omalovánky, pastelky, v nabídce je dětské menu s hračkou, zážitkem je pak pozorování barevných ryb v akváriích či malých krokodýlů v teráriích. Hned vedle restaurace pak najdete cukrárnu Havana s opravdu pěkným koutkem.

Web – https://www.havana-restaurant.cz/cs

Na Návsi

Menší restaurace s rodinnou atmosférou a jednoduchým designem v nedalekých Říčanech. Jídel není v nabídce moc, ale jsou opravdu chutná a krásná. Děti si mohou objednat dětské menu. Koutek má dokonce dvě patra, je útulný a čistý. U restaurace se nachází také dětské hřiště.

Web – https://www.restaurantnanavsi.cz/

Statek Samsara

Nádherné místo ideální nejen pro rodinný oběd, ale také pro výlet s dětmi, klidně třeba vlakem. Samsara se nachází na Klepačově u Blanska, a kromě gastronomických zážitků, slibuje také třeba pozorování zvířátek – ovce, kozy, prasata, lamy. Na děti čeká krásné dětské hřiště, je tu také ohniště, uvnitř restaurace pak dětem půjčí hračky, houpacího soba… klasický koutek tu není. Na Samsaře se dá také ubytovat a užít si nádherného okolí Moravského krasu a večer pak relaxaci v místním wellness.

Nově Statek Samsara nemá klasickou otevírací dobu restaurace – před návštěvou se určitě podívejte na harmonogram akcí na webu nebo si do restaurace zavolejte 🙂

Web – https://www.stateksamsara.cz/

Brněnská máma

Jsem Katka, máma tří dětí, brněnská rodačka. Mou vášní je smysluplné trávení volného času s dětmi. Skrze své články s radostí inspiruji rodiče z Brna a okolí ke krásným výletům i k návštěvě nejrůznějších zajímavých míst. Více z mého příběhu si můžete přečíst v záložce O MNĚ.

Taky Vás může zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *